anasayfa     hakkımızda      perakende satış için     videolarımız     bayimiz olun      iletişim      bayi girişi  

"LCN Türkiye Distrübütörlüğü"    Bugün 19 Ekim 2017 Perşembe    Sepetiniz Boş !

2016 Ürün Kataloğumuzu İndirdiniz mi ? Site içi Arama :  

Tırnak Bakım
Hoş Geldiniz
Sitemizden sadece Bayilerimiz alışveriş yapabilmektedir. Perakende satış için > İyi Alışverişler. 
LCN Tırnak Bakım
LCN Oje Destek
LCN Ojeler
LCN Kalıcı Oje
LCN Tırnak Süsleme
LCN Tırnak Törpüsü ve Çubuk
LCN Protez Tırnak
Günlük Döviz Kurları
Para Birimi Alış Satış
 DOLAR 3,6748 TL 3,6815 TL
 EURO 4,3184 TL 4,3262 TL
lcn videoları
 Tırnak Bakım
First
Prev
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfa Var
Next
Last
Nasırlı Ayak Bakım Seti
Set Ürünleri ; Nasır Sökücü Sprey Soak Sprey - 64119 - 65,50 TL Urealı Ayak Kremi - 64120 - 65,50 TL Ponza - 60220 - 65,50 TL %25 indirimle... Bu Seti Kaçırmayın !
fiyatlar için giriş yapınız >
ABSet1  Nasırlı Ayak Bakım Seti
Tırnak Bakım Seti
Set Ürünleri ; Doğal Bakım Kremi - 60411 - 56,00 TL Tırnak Yağı - 43265 - 29,00 TL Üç Yüzeyli Törpü - 30268 - 18,70 TL (Hediye) %25 indirimle... Bu Seti Kaçırmayın !
fiyatlar için giriş yapınız >
TBSet1  Tırnak Bakım Seti
Tırnak Serumu
Nail Serum, 8 ml Sıvılaştırılmış kalsiyum, ipek proteinleri, keratin ve H vitamini içeriği ile ayrılmış tırnağı yeniden yapılandırır. Katmanları birbirinden ayrılmış, zayıf yıpranmış ve çok fazla kimyasal işlem görmüş tırnaklar için. KULLANIM ALANLARI: Tırnağı dik tutarak tırnak yatağının arasına damlatılarak sürülür, daha sonra tırnak köküne damlatılır masaj ile yedirilir. Günlük kullanım için uygundur
fiyatlar için giriş yapınız >
43264  Tırnak Serumu
Tırnak Yapılandırıcı
Nail Builder, 8 ml İçinde mir bulanan ürün tırnağı nemlendirir, yeniden yapılandırır ve hücre oluşumunu hızlandırarak uzamasına yardımcı olur. Hasar görmüş, yavaş uzayan ve yenmiş tırnaklar için kullanılır. KULLANIM ALANLARI: Tüm tırnağa sürülür, daha sonra masaj yaparak tırnaklara yedirilir. Gün aşırı kullanılması tavsiye edilir. Nail Serum ile birlikte kullanılabilir
fiyatlar için giriş yapınız >
43263  Tırnak Yapılandırıcı
Tırnak sertleştirici
Nail Hardener, 8 ml Keratin içerikli doğal bileşenlerden oluşan tırnak sertleştirici. Formaldehid içermez. Düzenli kullanımda tırnağı besler ve güçlendirir. Zayıf, kırılgan ince ve yumuşak tırnaklar. Tek başına oje gibi doğal tırnağa ince ve tek kat olarak sürülür. Günlük kullanım içindir. Etkisini düzenli kullanımda gösterir. KULLANIM ALANLARI:
fiyatlar için giriş yapınız >
43268  Tırnak sertleştirici
Nail Power
Nail Power, 8 ml Formaldehid içeren tırnak güçlendirici ve sertleştirici alt kaplama. KULLANIM ALANLARI: Güçsüz kırılgan ve aşırı yumuşak tırnaklar KULLANIM ŞEKLİ: Tüm tırnağa uyguladıktan sonra mutlaka tırnak kenarlarına “Tırnak Yağı” uygulanmalıdır. Tedavi boyunca Nail Power 2 gün uygulandıktan sonra 1 gün ara verilmeli. Oje çıkarıcı ile silinmeli. Tırnak yağı her gün uygulanmalı.
fiyatlar için giriş yapınız >
43384  Nail Power
Antisept
Antisept, 8 ml Mantar başlangıcı, boşalma ve iltahap gibi sorunlara karşı etkilidir. Antiseptik ve koruma özelliği ile tırnak ve tırnak etlerini dış etkenlere karşı korur. Tırnakta mantar oluşumuna karşı etkilidir. KULLANIM ALANLARI: Çizilmiş, yara olmuş, iltahaplanmış tırnak etleri, mantar veya boşalma olan tırnaklar. Manikür sonrası koruma amaçlı. Tırnak yüzeyine damlatılır (2 damla) ve masaj ile yedirilir. Kişisel üründür.
fiyatlar için giriş yapınız >
43283  Antisept
Antisept Kabin
Antisept 50 ml Mantar başlangıcı, boşalma ve iltahap gibi sorunlara karşı etkilidir. Antiseptik ve koruma özelliği ile tırnak ve tırnak etlerini dış etkenlere karşı korur. Tırnakta mantar oluşumuna karşı etkilidir. KULLANIM ALANLARI: Çizilmiş, yara olmuş, iltahaplanmış tırnak etleri, mantar veya boşalma olan tırnaklar. Manikür sonrası koruma amaçlı. Tırnak yüzeyine damlatılır (2 damla) ve masaj ile yedirilir. Kişisel üründür.
fiyatlar için giriş yapınız >
70161  Antisept Kabin
Tırnak kalemi
Care Pen Tea Tree Çay ağacı yağı içeren kalem çok zayıf ve yıpranmış tırnak etlerini yeniden yapılandır. Antiseptik özelliği vardır. Dudakta oluşan uçukların tedavisinde etkilidir. CARE PEN TEA TREE - ÇAY AĞACI ÖZLÜ TIRNAK KALEMİ Zarar görmüş, yumuşak/kırılgan, kuru/sert ve kuru/yıpranmış tırnak etlerine uygulanan kalem tırnağı besler ve güçlendirir. KULLANIM ALANLARI: Tırnak kütikülüne ve kenarlarına sürülerek tırnak eti itilir. Günlük kullanım için.
fiyatlar için giriş yapınız >
44316  Tırnak kalemi
Bakım kalemi
Care Pen İki manikür arası tırnak ve tırnak etlerini beslenmesi ve bakımı için. Tırnak etlerine sürülerek, kapağı ile tırnak eti itilir. Günlük kullanım için. KULLANIM ALANLARI: UYGULAMA ŞEKLİ: Tırnak ve tırnak etlerini güçlendiren, nemlendirici günlük bakım kalemi
fiyatlar için giriş yapınız >
44313  Bakım kalemi
Tırnak yağı
Nail Oil, 8 ml mit NAIL OIL - TIRNAK YAĞI Tırnak ve tırnak etleri için nemlendirme özelliği olan yağ A, E, F vitaminleri ve proteinler içermektedir. Tüm tırnak tiplerine uygulanır. KULLANIM ALANLARI: Tırnak eti ve tırnak kenarlarına yedirilir. Günlük kullanım için.
fiyatlar için giriş yapınız >
43265  Tırnak yağı
Tırnak yağı Kabin
Nail Oil, 50 ml
fiyatlar için giriş yapınız >
34022  Tırnak yağı Kabin
First
Prev
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfa Var
Next
Last
 İade Bilgileri  Hakkımızda  Alışveriş Prosedürü
 Sipariş Takibi  Ödeme Takibi  Teslimat Takibi
 Mesafeli Sözleşmeler  Tüketici Koruma Kanunu  Güvenlik ve Gizlilik
anasayfa
bayimiz olun
perakende satış için
videolarımız
iletişim
Papila Kozmetik  
Büyükdere Cd. Gümülcineli Apt. No:16 D:4 Şişli/İstanbul
Telefon :  +90 212 216 01 03  
lcnturkiye.com © 2016 Tüm hakları saklıdır. Tasarım ve Programlama innovasyon IT & Web